Agencja nowoczesnych technologii cyfrowych wyspecjalizowana w obsłudze jednostek samorządu terytorialnego

Nowoczesny Wizerunek | Nowe Technologie | Cyfrowa Transformacja

Pewny partner
do współpracy na długie lata

IDcom to agencja oprogramowania wyspecjalizowana w dostarczaniu rewelacyjnych produktów cyfrowych dla jednostek samorządu terytorialnego.

Tworzymy oprogramowanie dla urzędów, które cenią sobie niezawodność, stabilność i bezpieczeństwo. Świadczymy usługi, które usprawniają pracę, komunikację z obywatelem oraz wspierają działania promocyjne. Nasi Klienci dostrzegają potrzebę cyfrowej transformacji, dlatego dzielą się z nami swoimi wyzwaniami, a my dzięki doskonałej współpracy dostarczamy zdumiewające rozwiązania.

 

Przez ponad 10 lat dostarczyliśmy rozwiązania do ponad 1500 Klientów

Szybki wzrost IDcom spowodowany był dostarczaniem rozwiązań zaskakujących naszych Klientów i przekraczających ich oczekiwania. Po dziś dzień zapewniamy najlepsze narzędzia dla tych, którzy chcą działać efektywnie i skutecznie zarządzać wizerunkiem jednostek publicznych.

“Wierzymy, że polskie jednostki samorządu terytorialnego zasługują na nowoczesny i profesjonalny wizerunek w Internecie. Intuicyjny kontakt z urzędem, zrozumiały i uporządkowany dostęp do informacji oraz możliwość promocji w nieograniczonym zakresie to tylko niektóre z elementów jakie bierzemy pod uwagę na etapie procesu projektowania. Umiejętne ich połączenie pozwala stworzyć prawdziwie przyjazny urząd oraz jego oryginalny i niepowtarzalny cyfrowy wizerunek. Chcemy, aby kontakt z Polskim urzędem w Internecie był prostym i przyjemnym doświadczeniem, a przede wszystkim efektywnym dla każdego z nas.”

Juliusz Mieloszyński

Współwłaściciel IDcom

~ Misja ~

Misją IDcom na rynku jednostek samorządu terytorialnego jest dostarczanie specjalistycznych produktów i usług, dzięki, którym dostęp do publicznych zasobów informacyjnych w Internecie będzie uporządkowany i intuicyjny, przedstawiony w atrakcyjnej i zrozumiałej formie.

~ Wizja ~

Chcemy inspirować pracowników instytucji publicznych do wykorzystania szans jakie dają najnowsze technologie w zmniejszeniu dystansu pomiędzy urzędem, a klientem oraz w działaniach promocyjnych miast, gmin i regionów.

Naszym dążeniem jest zapewnienie wartości naszym klientom dla głównych składowych ich otoczenia: mieszkańców, turystów i inwestorów. Podejmując te wysiłki, chcemy wnieść swój wkład na rzecz przyjaznego urzędu i pozytywnych doświadczeń dla wszystkich korzystających z placówek administracji  publicznej.

Dołącz do setek zadowolonych Klientów IDcom Group!