Informacje o Kliencie

Parafie to klient przywiązany do tradycji i dopiero oswajający się z nowymi technologiami. Wiemy więc jak ważne jest by strony internetowe przygotowane dla tego typu konsumenta były witrynami przejrzystymi i prostymi w obsłudze.

Wyzwanie

W zabieganym świecie coraz trudniej jest porozumieć się ze swoimi wiernymi. Parafie muszą być coraz bardziej otwarte i szukać nowych sposobów na komunikację z parafianami. Samo posiadanie strony to coraz częściej za mało – musi być ona atrakcyjna wizualnie i posiadać najbardziej istotne informacje – godziny mszy, terminy spowiedzi, informacje o księżach i ważnych wydarzeniach parafialnych.  

Rozwiązanie

Przygotowaliśmy szereg najbardziej potrzebnych i istotnych z punktu widzenia parafii usług: prostą stronę internetową, możliwość wybrania własnej domeny, dedykowaną pocztę e-mail, pozycjonowanie strony oraz Wirtualny Spacer.

Rezultat

Do naszych stron zaczyna przekonywać się coraz więcej klientów.  Zauważają, że archaiczność posiadanych stron lub ich brak negatywnie wpływa na wizerunek parafii.

Zobacz online

Copyright © 2007 - 2019 IDcom Group Sp. z o.o. Sp. k.