Informacje o projekcie

Przedstawiciele oświaty – dyrektorzy szkół i przedszkoli, wychowawcy i nauczyciele to klienci zaznajomieni z nowymi technologiami i świadomi konkurencji panującej na płaszczyźnie edukacyjnej. Strona internetowa szkoły jest jej wizytówką i ma wpływ na to, którą szkołę wybiorą dziecko i jego rodzice, zatem ważne jest by oddawała ona ducha szkoły oraz panujący w niej profesjonalizm.

Wyzwanie

Jak stworzyć stronę, która pogodzi oczekiwania tak szerokiego wachlarza klientów – od placówek przedszkolnych po szkoły podstawowe i gimnazja? Wiedzieliśmy, że w założonym projekcie musimy postawić na elastyczność zarówno w kwestii graficznej jak i oferowanych pakietów, tak by doskonale dopasować się do potrzeb klienta.

Rozwiązanie

Dla naszych klientów przygotowaliśmy mnóstwo szablonów i wersji kolorystycznych, a także warianty na różne pory roku. Dodatkowo zróżnicowaliśmy pakiet oferowanych usług, dzięki czemu każdy klient może pozwolić sobie na profesjonalną stronę internetową.

Rezultat

Superszkolna to w chwili obecnej blisko 1000 zadowolonych klientów. Są to jednostki oświatowe z każdego niemal zakątka Polski, dominują szkoły z mniejszych miejscowości. Marka jest ciągle rozwijana i w chwili obecnej pracujemy nad nowym, nowoczesnym wyglądem, odświeżeniem (rebrandingiem) marki, a także nowymi szablonami. Wszystko po to by wciąż nadążać za potrzebami rynku i naszych klientów.

Zobacz online

Copyright © 2007 - 2019 IDcom Group Sp. z o.o. Sp. k.