O nas

 

IDcom Group Sp. z o.o. Sp. k. to spółka inwestująca w oryginalne i innowacyjne przedsięwzięcia z obszaru Internetu, mobile, IT, produkcji filmowej i brandingu. Od 2007r. firma specjalizuje się w tworzeniu i rozwijaniu indywidualnych marek, przez które obsługuje 1500 klientów na obszarze całego kraju.

Do tej pory opracowała 10 marek, z których jednym z największych sukcesów komercyjnych było utworzenie i sprzedanie jednego z pierwszych w Polsce portali motoryzacyjnych - moto.pl, a sukcesem zakupowym, przejęcie Polskiego Portalu Samorządów Lokalnych - BAZAGMIN.PL.

Głównym celem IDcom Group Sp. z o.o. Sp. k. jest budowanie wartości zgromadzonych marek. Doprowadzenie do samodzielności i samofinansowania się projektów, z których najlepsze wyodrębni w spółki zależne.

IDcom Group Sp. z o.o. Sp. k. pozostaje otwarta również na nowe projekty, w które mogłaby zainwestować nie tylko kapitał i technologię, ale także wiedzę i doświadczenie całego zespołu przyczyniając się do osiągnięcia kolejnych sukcesów.

Najważniejsze wartości IDcom Group Sp. z o.o. Sp. k. to: design, prostota i zadowolenie klienta. Zgodnie z tymi wartościami pomaga klientom profesjonalnie zaistnieć w Internecie.

Historia

 
2015
 

IDcom Software Sp. z o.o. zmienia się w IDcom Group Sp. z o.o.

2014
 

Powstanie projektu Publicznie Przejrzyści - programu dla samorządów wspierającego i certyfikującego strony podmiotowe BIP urzędów oraz oferujący szkolenia dla redaktorów z tworzenia dostępnych treści.

Powstanie Krajowego Rejestru BIP.

Wydanie autorskiego podręcznika "Praktyczne zastosowanie wymagań WCAG 2.0 w Polsce od dnia 1 czerwca 2015r."

2013
 

Uruchomienie strona-parafii.pl.

Przejęcie spółki bazagmin.pl.

Produkcja teledysku do piosenki "Wierzę w lepszy świat" zespołu Bracia.

Produkcja filmu promocyjnego dla gminy Gołuchów.

Produkcja reklamy video emitowanej w telewizji dla firmy Pit Bull West Coast.

2012
 

Uruchomienie stronakultury.pl.

Koprodukcja pełnometrażowego filmu fabularnego "Kanadyjskie Sukienki" w reż. Michała Michalskiego, w którym wystąpiła plejada polskich aktorek i aktorów, m.in. Anna Seniuk, Ewa Kasprzyk, Piotr Polk czy Justyna Steczkowska.

Produkcja teledysków:
Voice Band & Anita Lipnicka – "Stachu",
Kasia Wilk "Po prostu",
Projekt Poznaniak,
Łukasz Zagrobelny – "U mnie maj" 

Produkcja etiudy filmowej "Zuza, Zuza" Piotra Matysiaka.
2011
 

Uruchomienie superszkolna.pl

2010-2007

Wykreowanie, stworzenie i sprzedaż portalu moto.pl domu mediowemu Agora SA.

Realizacje dla Polskiego Związku Wędkarskiego i Bazagmin.pl.Copyright © 2007 - 2019 IDcom Group Sp. z o.o. Sp. k.